Cześć

Jestem Dorota i zajmuję się głownie fotografią rodzinną oraz reportażami okolicznościowymi. Sama jestem mamą dwójki małych skrzatów, więc wiem jak nasze dzieci szybko się zmieniają. Wiem też, że czasu nie zatrzymam ale mogę pomóc Ci #ZachowaćWspomnienia właśnie dzięki fotografii. Zdjęcia, szczególnie te wydrukowane zostają w rodzinie na długie lata. Wierzę w to, że za parę lat, być może z dorosłymi już dziećmi wrócicie do nich z uśmiechem. I cieszę się na myśl, że troszkę się do tego uśmiechu przyczynie.😊

Dlaczego fotografia?

Fotografia towarzyszy mi przez całe moje życie ale aby zająć się tym na poważnie zdecydowałam się dopiero później – będąc już mamą. Myślę, że ta właśnie zmiana w moim życiu mnie do tego skłoniła. Sama staram się pilnować abyśmy regularnie tworzyli sobie wspólne rodzinne zdjęcia, albumy, obrazy itp. Wiem, że w przyszłości będą bezcennymi pamiątkami dla mnie i męża ale też dla naszych dzieci. Przysłowie „Szewc bez butów chodzi” na szczęście nie sprawdza się w moim przypadku a tworzenie takich pamiątek dla Was sprawia mi dużo radości. 

Fotografia jest dla mnie nie tylko pracą ale także moją pasją i staram się z całych sił, abyście wspólnie ze mną miło spędzili czas podczas sesji. Moją misją jest tworzenie pięknych, zdjęć, które pomogą zachować cenne wspomnienia. Staram się zatrzymać na nich to co najpiękniejsze, radość, miłość, czułe spojrzenia, uśmiechy. Chce abyście oglądając te zdjęcia ponownie poczuli te emocje!

 

Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się na sesji aby wspólnie stworzyć dla Twojej rodziny wspaniałą pamiątkę. Zajmuję się głownie fotografią rodzinną oraz reportażami z uroczystości rodzinnych takich jak np. Chrzest Święty czy urodziny. W mojej ofercie znajdziesz także inne pozycje. Moje studio fotograficzne znajduję się w Świątnikach Górnych pod Krakowem – jednak na sesje możemy umówić się także w plenerze, Twoim domu lub w innym studio w Krakowie i okolicy. 

Do zobaczenia na sesji! Uśmiech proszę! 😉