O mnie

Witajcie, mam na imię Dorota i właśnie tutaj dowiecie się kim jestem i co tutaj robię.

Kilka słów o mnie

Na co dzień spełniam się bardzo jako żona i mama. Taka ciekawa odmiana życiowa po ponad 10 latach intensywnej pracy w reklamie. Uwielbiam poznawać ludzi, dużo rozmawiać, gotować i spędzać wieczory pod ciepłym kocem z dobrym serialem i ciepłym kakao. Uwielbiam też, kiedy wspólnie z synkiem układamy wieże z klocków i bawimy się w zabawy rodem z Parku Jurajskiego. Niedawno dołączyła do nas jego młodsza siostra. Jeszcze zbyt mała na klocki ale wystarczająco duża do zaczepiania swojego starszego brata.

Dlaczego Fotografia?

Jak już wspomniałam zawodowo spełniałam się w reklamie a to przecież jeśli nie młodsza siostra fotografii to branża zdecydowanie powiązana. Planując kampanie reklamowe i opiekując się markami przeglądałam setki zdjęć. Wybierałam te najlepsze, te które miały w sobie to coś. Ten uchwycony moment. Magię chwili. Fotografia towarzyszy mi przez całe moje życie. Swój pierwszy aparat otrzymałam na komunię, podobno na moje wyraźne życzenie. Fajnie, że takie dziecięce marzenia czasem się spełniają. Robienie zdjęć było dla mnie tylko a może nawet aż hobby. Uwielbiałam robić zdjęcia znajomym, rodzinie, wszystkim. Pstrykałam cały czas ale mimo tego nie planowałam chwycić aparatu zawodowo i na poważnie.

Pomyślałam o tym na serio dopiero wtedy gdy za aparat chwyciłam po zostaniu mamą. To był czas dla rodziny ale i czas w którym przypomniałam sobie jak bardzo kocham robić zdjęcia… Z czasem robiłam ich coraz więcej i więcej. Pokochałam to bardziej i teraz wiem, że nie potrafię przestać.

Dlaczego fotografia rodzinna?

Zajmuję się głównie fotografią rodzinną i dziecięcą. Sama jestem mamą, więc wiem jak nasze dzieci szybko się zmieniają. Wiem, że czasu nie zatrzymam ale mogę pomóc Wam w zachowaniu wspomnień – właśnie dzięki zdjęciom. Dostajecie je ode mnie nie tylko w wersji elektronicznej ale także wywołane na wysokiej jakości papierze.

Wierzę w to, że za parę lat, być może z dorosłymi już dziećmi wrócicie do tych zdjęć z uśmiechem. I cieszę się na myśl, że troszkę się do tego uśmiechu przyczynie.

Fotografia jest dla mnie nie tylko pracą ale także moją pasją i staram się z całych sił, abyście wspólnie ze mną miło spędzili czas podczas sesji. Klienci są dla mnie równie ważni, to dzięki Wam mogę tworzyć piękne kadry i rozwijać skrzydła.

Do zobaczenia na zdjęciach!

Uśmiech proszę! ;)